Pasirinkite kategoriją
Quick Links

Krepšelis

Jūsų prekių krepšelis tuščias.

Tarpinė suma: 0.00€
Iš viso: 0.00€
Peržiūrėti krepšelį
Atsiskaityti

Prekių pristatymas

Per kiek laiko pristatysite prekes?
Jeigu Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje - ją Jums pristatysime per 1 - 3 darbo dienas. Jei jūsų prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir planuojamą pristatymo terminą suderiname konkrečiai. Specialūs užsakymai gali užtrukti nuo 2 iki 4 savaičių.


Nemokamai pristatome visoje Lietuvoje perkant virš 100 eurų. Visais kitais atvejais, pristatymo kaina derinama individualiai nuo prekių.

Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti tokius duomenis, kurie palengvintų prekės pristatymą (rakinama laiptinė, durų kodas, rakinami vartai, būtinybė atvažiavus paskambinti ir t.t.). Esame dėkingi už supratingumą.

Svarbu:
Priimdami prekes ir pasirašydami ant prekių priėmimo-perdavimo dokumento, Jūs patvirtinate, kad prekė yra tinkama (nėra transportavimo ar mechaninių pažeidimų). Gavę prekes, įsitikinkite ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar kitokių pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite pažeidimus ant prekių priėmimo-perdavimo dokumento ir informuokite mus vienu iš nurodytų kontaktų.
menu