Pasirinkite kategoriją
Quick Links

Krepšelis

Jūsų prekių krepšelis tuščias.

Tarpinė suma: 0.00€
Iš viso: 0.00€
Peržiūrėti krepšelį
Atsiskaityti

Filter

Kaina
iki
Ar turime
0
Nuolaida
0
0
0
0
0
Įvertinimas
0
0
0
0

Filtras

Kaina
iki
Nuolaida
0
0
0
0
0
Įvertinimas
0
0
0
0

Oras - vanduo Midea

Midea oras - vanduo šildymo sistemos: šildymas, kuris taupo pinigus ir gamtą

Midea oras - vanduo šildymo sistemos yra efektyvus ir ekologiškas šildymo būdas, kuris gali padėti sutaupyti pinigų ir apsaugoti aplinką. Šios sistemos naudoja aplinkos ore esančią šilumą, kad šildytų namus ir ruoštų karštą vandenį.

Efektyvumas

Midea oras-vanduo šildymo sistemos turi aukštą COP (šildymo efektyvumo koeficientą), kuris gali siekti net iki 5,5. Tai reiškia, kad už kiekvieną sunaudotą kilovatvalandę elektros energijos gaunama 5,5 kilovatvalandžių šilumos. Taigi, Midea oras-vanduo šildymo sistemos gali padėti sutaupyti iki 55 % energijos, palyginti su tradiciniais šildymo būdais, tokiais kaip kieto kuro katilai ar dujiniai katilai.

Ekologiškumas

Midea oras-vanduo šildymo sistemos yra visiškai CO2 neutralios. Jos neišskiria jokių teršalų į aplinką, todėl gali padėti apsaugoti orą ir klimatą.

Patogumas

Midea oras-vanduo šildymo sistemos yra lengvai montuojamos ir nereikalauja daug priežiūros. Jas galima valdyti naudojant nuotolinio valdymo pultą arba išmanųjį telefoną. Tai leidžia patogiai valdyti šildymą iš bet kurios vietos.

Tinkamumas

Midea oras-vanduo šildymo sistemos gali būti naudojamos įvairaus dydžio ir tipų pastatams. Jos puikiai tinka tiek naujiems, tiek seniems pastatams.

Prekių palyginimas (0)

Jūsų prekių krepšelis tuščias

menu